Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Blog

Jak skakać na skakance?

Czy możliwy jest intensywny i wydajny trening bez specjalistycznych urządzeń, trenera i dużych kosztów? Oczywiście! Wystarczy zaopatrzyć się w... skakankę. To nie jest żart! To proste urządzenie jest w stanie wycisnąć z nas siódme poty, wzmocnić nasze mięśnie, poprawić kondycję i wspomóc układ krążeniowy za niewielkie pieniądze. Więcej w naszym poradniku - jak skakać na skakance?
Przeczytaj więcej

Ćwiczenia na uda - co zrobić, aby uzyskać szybkie efekty?

Smukłe i jędrne uda to marzenie wielu osób. W celu pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej w tych okolicach konieczne jest połączenie diety z intensywnym treningiem, dzięki czemu efekt będzie mógł zostać osiągnięty szybko i bezproblemowo. Trening powinien oczywiście zawierać solidną rozgrzewkę, dzięki której rozgrzeją się poszczególne mięśnie. Do treningu można oczywiście również włączyć treningi, które przyspieszają procesy odchudzania. To niepodważalna gwarancja efektu, jaki może zaskoczyć niejedną osobę! Czy ćwiczenia na uda są skuteczne? O czym należy pamiętać podczas ćwiczeń?
Przeczytaj więcej

Ćwiczenia na płaski brzuch - o czym należy pamiętać?

Wyrzeźbiony i twardy brzuch to marzenie wielu mężczyzn i kobiet. Różnego rodzaju plany treningowe oraz wskazówki ekspertów znaleźć można na forach internetowych poświęconych kulturystyce i dziedzinie fitness. Piękny brzuch to powód do dumy oraz synonim doskonałej, nieskazitelnej sylwetki, która przykuwa uwagę innych ludzi. Ile potrzeba czasu na to, aby zauważyć pierwsze mięśnie na brzuchu? Czy jest to trudne
Przeczytaj więcej

Najskuteczniejsze sposoby na nadmiar tłuszczu w talii

Nadprogramowe kilogramy uporczywie gromadzące się w talii i po jej bokach, tworząc potocznie znane „boczki” to zmora nie tylko kobiet, ale i wielu mężczyzn. Dobrą nowiną jest to, że można skutecznie ich się pozbyć i zapewnić sobie brak ich powrotu. Boczki są newralgicznym miejscem, na które należy zadziałać wielopłaszczyznowo. Przeczytaj, co zmienić w dotychczasowej diecie i przede wszystkim - jakie ćwiczenia wykonywać, aby pozbyć się niechcianego tłuszczyku?
Przeczytaj więcej

Czym się kierować przy wyborze materaców gimnastycznych do szkoły?

Wyposażenie szkolnej sali gimnastycznej to nie lada wyzwanie, a niezbędnym elementem w szkole są materace gimnastyczne. Bez nich ciężko wyobrazić sobie zajęcia wychowania fizycznego dla dzieci i młodzieży. Jak powszechnie wiadomo materac materacowi nierówny. Zatem jak właściwie dokonać wyboru i czym kierować się, aby zakupione przedmioty służyły przez długie lata zgodnie ze swoim przeznaczeniem?
Przeczytaj więcej

ABC piłki ręcznej

Z roku na rok, piłka ręczna cieszy się coraz większą popularnością. Sukcesy reprezentacji Polski, zachęcają miłośników sportu do większego zainteresowania się właśnie tą dyscypliną. Mimo dokładnego śledzenia meczy, nie każdy orientuje się jednak w regułach tej gry. Oto ABC piłki ręcznej, które musisz poznać!


Przeczytaj więcej

Niezbędne sprzęty gimnastyczne dla szkoły - drabinka i drążek gimnastyczny

Zmieniające się na przestrzeni lat standardy wyposażenia szkół dotknęły także sal gimnastycznych. Nowymi elementami zastępowano parkiet, oświetlenie, wentylację, aż wreszcie zmiany dotyczyły także wyposażenia. Warto jednak zauważyć, że elementem stałym dla sal gimnastycznych na przestrzeni lat ciągle pozostają uniwersalne drążki gimnastyczne oraz drabinki, ułatwiające wykonywanie dziesiątek ćwiczeń młodym amatorom sportu. Co wpływa na to, że drabinki i drążki są tak powszechne w szkołach?
Przeczytaj więcej

Jak zamontować worek bokserski w domu?

Worek treningowy może być świetną alternatywą na utrzymanie dobrej formy sprawnościowej poza siłownią. Na co zwracać zatem uwagę, aby montaż worka treningowego był solidny i bezpieczny?


Przeczytaj więcej
Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.64 / 5.00 (387 opinii)
pixel
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij