Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Blog

Dlaczego właśnie bieżnia ?– poradnik dla użytkowników

Bieganie na świeżym powietrzu to z całą pewnością aktywność sportowa pełna zalet. Jednak dla wielu osób to właśnie bieżnia jest sprzętem, którego zakup powinny one poważnie rozważyć. Uniezależnienie treningu od warunków pogodowych to tylko jedna z przyczyn, dlaczego warto zainteresować się tym urządzeniem.
Przeczytaj więcej

Orbitrek, czy to naprawdę dobry sprzęt ?

Postanowiliśmy odpowiedzieć na dosyć istotne pytanie, które codziennienurtuje naszych klientów- zapraszaqmy do lektury
Przeczytaj więcej

Wymiary pasa w bieżniach, czemu to taki ważny parametr

W przypadku absolutnie każdego urządzenia i sprzętu do treningu sportowego, kluczem jest odpowiednie dopasowanie jego wymiarów i parametrów do możliwości i wymiarów samego użytkownika. Przykładów można mnożyć bez końca – tylko dobrze dobrane buty są w stanie dać biegaczowi komfort, a profesjonalny kolarz nigdy nie pojedzie dobrze na rowerze chociaż o dwa centymetry wyższym albo dłuższym. To samo dotyczy bieżni elektrycznych, które stają się coraz popularniejszym dodatkiem do wyposażenia domu czy mieszkania.
Przeczytaj więcej

Bieganie na bieżni a bieganie w terenie

Bieganie na bieżni nie jest w stu procentach tym samym, co trening w terenie. Wiele zależy oczywiście od tego, jaki teren wybierzemy, ponieważ część osób trenuje w lasach i na miękkich ścieżkach, a część wybiera chodniki i ścieżki rowerowe w miastach.

Jako podstawowe różnice na pewno można wskazać....

Przeczytaj więcej

Bieżnia do 1000 zł czy warto taką kupić ?

Za 1000 zł zazwyczaj można zakupić jedynie bieżnię magnetyczną. Obecnie odchodzi się jednak od takiego sprzętu, ponieważ trening na nim jest ciężki i wymaga sporo siły
Przeczytaj więcej

Bieżnie domowe a bieżnie profesjonalne – różnice

Bieżnie do użytku domowego a bieżnie do użytku profesjonalnego to zupełnie innej kalsy urządzenia. Warto wiedzieć jakie są różnice między nimi. Największe różnice to cena, jakość wykonania, wielkość oraz trwałość.
Przeczytaj więcej

Przyrządy do ćwiczeń fitness.

Przyrządy do ćwiczeń fitness są uniwersalne, co oznacza, że nadają się zarówno do siłowni jak do warunków domowych. Nie sposób się bez nich obejść ponieważ świetnie sprawdzają się w kształtowaniu wymarzonej sylwetki.
Przeczytaj więcej

Czy orbitrek sprawdza się przy odchudzaniu ?

Każdy, kto boryka się z nadprogramowymi kilogramami usilnie stara się znaleźć sposób na ich pozbycie się. Zastanawiamy się jakie urządzenie sprawdzi się najlepiej i w które warto zainwestować, aby skutecznie wymodelować swoją sylwetkę osiągając wymarzony efekt. Jednym z popularnych rozwiązań jest orbitrek, znany również jako trenażer eliptyczny.
Przeczytaj więcej

Orbitrek eliptyczny, ale o co tak naprawdę chodzi.

Często słyszysz nazwę orbitrek eliptyczny, ale nie wiesz co to takiego ? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta, zapraszam do lektury
Przeczytaj więcej

Ile kalorii możesz spalić na orbitreku

Wkraczamy w bardzo modny ostatnio temat odchudzania, bycia fit. Zapolanaj się z naszym wpisem dzięki któremu dowiesz się ile możesz spalić kalorii ćwicząc na orbitreku
Przeczytaj więcej
Document
IdoSell Shop - Prawdziwe Opinie Klientów
4.64 / 5.00 (387 opinii)
pixel
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij