Blog

Wyposażenie szkolnej sali gimnastycznej to nie lada wyzwanie, a niezbędnym elementem w szkole są materace gimnastyczne. Bez nich ciężko wyobrazić sobie zajęcia wychowania fizycznego dla dzieci i młodzieży. Jak powszechnie wiadomo materac materacowi nierówny. Zatem jak właściwie dokonać wyboru i czym kierować się, aby zakupione przedmioty służyły przez długie lata zgodnie ze swoim przeznaczeniem?
Czytaj więcej

Z roku na rok, piłka ręczna cieszy się coraz większą popularnością. Sukcesy reprezentacji Polski, zachęcają miłośników sportu do większego zainteresowania się właśnie tą dyscypliną. Mimo dokładnego śledzenia meczy, nie każdy orientuje się jednak w regułach tej gry. Oto ABC piłki ręcznej, które musisz poznać!

Czytaj więcej
Zmieniające się na przestrzeni lat standardy wyposażenia szkół dotknęły także sal gimnastycznych. Nowymi elementami zastępowano parkiet, oświetlenie, wentylację, aż wreszcie zmiany dotyczyły także wyposażenia. Warto jednak zauważyć, że elementem stałym dla sal gimnastycznych na przestrzeni lat ciągle pozostają uniwersalne drążki gimnastyczne oraz drabinki, ułatwiające wykonywanie dziesiątek ćwiczeń młodym amatorom sportu. Co wpływa na to, że drabinki i drążki są tak powszechne w szkołach?
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 1498 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-17
Wszystko tak jak powinno być. Jedynie przy wybieraniu paczkomatów nie było dostępnych wszystkich oraz mapa do wyboru była przeznaczona tylko do użytku developerskiego, a nie produkcyjnego.
2020-01-20
Super obsługa. Polecam
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel