Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Skakanki

... czytaj dalej

Skakanki w fitnessie

Jeśli skakanka kojarzy ci się tylko i wyłącznie z zabawą dziewczynek na podwórku, to najwyższa pora zmienić myślenie. Zabawa podczas skakania owszem, ale poza tym regularne skakanie na skakance przynosi szybkie efekty odchudzającym się, bo już po pół godziny intensywnego skakania pozwoli spalić nawet do 400 kalorii. Jest ona prawdziwym ratunkiem dla tych, którym zależy nie tylko na zgrabnej i wysportowanej sylwetce, ale także na pysznym ciastku z kremem… A zatem nie ma się nad czym zastanawiać! Jeśli wyrzekanie się słodyczy nie wchodzi w grę, to skakanka zapewni ci dobrą zabawę przy szybkim spalaniu kalorii i dobrym samopoczuciu.

Zalety ćwiczeń na skakance

Oprócz dobrego samopoczucia wynikającego z braku konieczności wyrzekania się każdej słodkości, skakanka przynosi takie korzyści jak poprawa pracy serca, wzrost tętna czy poprawę układy krążenia. Poprawisz kondycję, równowagę i koordynację a także wzmocnisz całe ciało i zwiększysz elastyczność stawów. Poprawisz wygląd łydek, ud i pośladków oraz wzmocnisz górne partie ciała.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel