Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Skrzynie szczeblowe

... czytaj dalej

Dzisiejszy świat promuje zdrowy styl życia i podejmowanie różnorodnych aktywności fizycznych. Jest to jednak bardzo trudne w obecnej rzeczywistości, zwłaszcza w przypadku dzieci i młodzieży, dla których komputer, laptop czy smartfon jest w zasięgu ręki i jest niezwykle atrakcyjny. Warto więc uatrakcyjniać zajęcia ruchowe, korzystając z ciekawego i różnorodnego sprzętu. Takim elementem dla gimnastyki są na pewno skrzynie szczeblowe.    

 

Skrzynie szczeblowe – wykorzystanie  

 

Skrzynie szczeblowe znajdują zastosowanie zarówno w szkołach, jak i przedszkolach czy klubach sportowych. Na zajęciach wychowania fizycznego, gimnastycznych, czy popołudniowych zajęciach dodatkowych czy pozalekcyjnych. Jest to niezwykle przydatny sprzęt przy różnorodnych, ogólnorozwojowych ćwiczeniach gimnastycznych.Doskonale sprawdzają się przy ćwiczeniach sprawnościowych czy podczas zabawy najmłodszych dzieci. Oferta zawiera zarówno pojedyncze sztuki, jak również komplety składające się z pięciu skrzyń o różnych, odpowiednio dobranych wysokościach, zarówno z wiekiem, jak i bez wieka. Z takich elementów można w sposób szybki i prosty budować zarówno tory sprawnościowe jak i stacje ćwiczeniowe.    

 

Skrzynie szczeblowe - wygląd i specyfikacja   

 

Oferowane skrzynie szczeblowe wykonane są z drewna sosnowego, natomiast materiałem z którego zbudowane jest ewentualne wieko i szczeble to sklejka. Waga w zależności od rozmiaru waha się pomiędzy dziesięć a dwanaście kilogramów. Oferowany sprzęt jest wykonany bardzo ładnie i estetycznie, ale przede wszystkim spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa (EN19) i posiada stosowne certyfikaty(B), które potwierdzają możliwość ich wykorzystania przez dzieci, młodzież i dorosłych. Oferowane skrzynie szczeblowe wyprodukowane są przez doświadczoną i znaną z jakości polską firmę Polsport Bielsko - Biała. Cena jednej skrzyni to koszt około 400 złotych i na pewno stosunek ceny do jakości towaru jest odpowiedni i satysfakcjonujący. Można oczywiście zamawiać całe komplety skrzyń szczeblowych i łączyć je w różnorodne zestawy.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel