Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Kraty do przeplotów

... czytaj dalej

Sprzęt do ćwiczeń - krata do przeplotów

 

 

Krata do przeplotów jest obok drabinek gimnastycznych, bardzo przydatnym sprzętem do ćwiczeń gimnastycznych. Przeznaczona jest do ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych i jest bardzo przydatna w takich ośrodkach jak: szkoły, ośrodki rehabilitacyjne czy kluby sportowe. Podobnie jak na drabinkach gimnastycznych, można na nich ćwiczyć różne partie mięśni, takie jak mięśnie ramion, nóg, szyi i tułowia we wszystkich płaszczyznach. Krata do przeplotów polecana jest zatem nie tylko dla dzieci a lekcjach wychowania fizycznego, ale także dla ludzi w każdym wieku w celu wzmocnienia mięśni.

 

 

Profesjonalna krata do ćwiczeń

 

 

Jeżeli chcesz zaopatrzyć swoją salę w tego rodzaju kratę do przeplotów, polecamy sprawdzonego producenta sprzętu sportowego- firmę Polsport Bielsko- Biała. Sprzęty tej firmy spełniają wymagane normy, posiadają certyfikat bezpieczeństwa i wyprodukowane są z materiałów wysokiej jakości. Oferowana krata do przeplotów ma wymiary : 5 metrów wysokości i 1, 7 metra szerokości a długość ramienia to 2 metry. Bolo wykonane są drzewa iglastego a szczeble ze sklejki równoległo warstwowej. W skład kompletu wchodzą szyny nośne, rolki do przesuwania kraty oraz zaczep podłogowy.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel