Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Krata do przeplotów

... czytaj dalej

Sprzęt do ćwiczeń - krata do przeplotów

Kraty do przeplotów są, obok drabinek gimnastycznych , bardzo przydatnym sprzętem do ćwiczeń gimnastycznych. Przeznaczone są do ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych i są bardzo przydatne w takich ośrodkach jak szkoły, ośrodki rehabilitacyjne czy kluby sportowe. Podobnie jak na drabinkach gimnastycznych, można na nich ćwiczyć różne partie mięśni, takie jak mięśnie ramion, nóg, szyi i tułowia we wszystkich płaszczyznach. Polecane są zatem nie tylko dla dzieci a lekcjach wychowania fizycznego, ale także dla ludzi w każdym wieku w celu wzmocnienia mięśni.

Profesjonalna krata do ćwiczeń

Jeżeli chcesz zaopatrzyć swoją salę w tego rodzaju kratę, polecamy sprawdzonego producenta sprzętu sportowego- firmę Polsport Bielsko- Biała. Sprzęty tej firmy spełniają wymagane normy, posiadają certyfikat bezpieczeństwa i wyprodukowane są z materiałów wysokiej jakości. Oferowana kratka ma wymiary : 5 metrów wysokości i 1, 7 metra szerokości a długość ramienia to 2 metry. Bolo wykonane są drzewa iglastego a szczeble ze sklejki równoległo warstwowej. W skład kompletu wchodzą szyny nośne, rolki do przesuwania kraty oraz zaczep podłogowy.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel