Siatkówka to emocjonujący i efektowny sport drużynowy, cieszący się zainteresowaniem na całym świecie. W Polsce jest szczególnie popularna głównie ze względu na sukcesy naszych wspaniałych siatkarzy z kadry narodowej. Siatkówka występuje w dwóch wersjach - rozgrywana na boisku i na plaży. Siatkówka plażowa od 1996 roku dołączyła do grona dyscyplin olimpijskich. Podobnie jak w przypadku standardowej odmiany, siatkówka plażowa wymaga odpowiedniego sprzętu, jakimi są siatki i linie do siatkówki plażowej. Wyposażenie to możecie Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym.  

 

Siatka do siatkówki plażowej  

 

Prezentowane przez nas siatki do siatkówki plażowej to wysokiej jakości produkty o standardowych wymiarach. W naszym sklepie oferujemy siatki, które idealnie nadadzą się zarówno do gry amatorskiej, jak i profesjonalnej. Linki dołączone do siatek do siatkówki plażowej umożliwiają łatwy i szybki montaż siatki na zewnątrz. Profesjonalna siatka do siatkówki plażowej od firmy Domeks to produkt wykonany ze sznurka z polipropylenu bezwęzłowego. Siatki do siatkówki plażowej są odporne na działanie warunków atmosferycznych, nie wchłaniają także wody.

 

Linie do siatkówki plażowej

 

 

Linie do siatkówki plażowej mają za zadanie wyznaczyć pole boiska. Jest to produkt łatwy i szybki w użyciu, dzięki czemu rywalizacja na piasku nabierze rozpędu! Linie do siatkówki plażowej, zwane także taśmami do siatkówki mogą być wykorzystywane na każdym podłożu na zewnątrz - możne ich więc z powodzeniem używać zarówno na plaży, jak i na własnym podwórku przy domu, czy w każdym miejscu umożliwiającym grę w siatkówkę plażową.  

 

Akcesoria do siatkówki plażowej  

 

Akcesoria do siatkówki plażowej to ogół elementów, które umożliwią przyjemną rywalizację ze znajomymi czy rodziną na świeżym powietrzu. Do akcesoriów do siatkówki plażowej zaliczamy wspomniane wcześniej siatki do siatkówki plażowej, linie do siatkówki plażowej (zwane również taśmami), antenki, deskę do wyrównywania piasku, siatki na piłki, czy wieszak na siatkę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów do siatkówki plażowej.

Siatki i linie do siatkówki plażowej

( ilość produktów: 9 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 3137 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-22
Polecam !
2024-06-18
POLECAM
pixel