Duże puchary Prestige Line – na miarę oczekiwań każdego zwycięzcy

 

Puchar jest symbolem zwycięstwa. Jego wygląd powinien budzić respekt, podziw i chęć posiadania. Uwieńczeniem sukcesu każdego sportowca jest moment wręczania pucharu. Wysokiej jakości duże puchary Prestige Line z pewnością spełnią oczekiwania każdego mistrza. Nie ważne, czy będzie on dzieckiem, nastolatkiem czy też dorosłym. Puchar ma za zadanie dopełnić powagi sytuacji i nadać wartość wzniosłej chwili.


Czym charakteryzują się duże puchary?


Wielkość pucharu według niektórych świadczy o powadze zwycięstwa. Oczywiście wszystko powinno być dopasowane do wieku zwycięzcy i jego możliwości fizycznych. Z reguły największe modele przeznaczone są dla dorosłych sportowców oraz osób biorących udział w zawodach na wyższych szczeblach.


Duże puchary - w jakim są rozmiarze?

Rozmiary pucharów Prestige Line są bardzo różnorodne. Chodzi tu głównie o ich wysokość. Najwyższe modele osiągają maksymalnie 95 cm. To bardzo wysokie puchary, które posiadają także szeroki kielich o średnicy około 25 cm. Te dwie zmienne są od siebie uzależnione i za wysokością pucharu idzie średnica kielicha. Niektóre z modeli posiadają kielichy otwarte, inne dodatkowo wyposażone są w przykrywki.

 

Jaki kształt mogą przybierać duże puchary?

Puchar jest przede wszystkim kielichem. Duże puchary mogą posiadać dodatkowe uchwyty po bokach, które ułatwią utrzymanie niekiedy ciężkiej nagrody. Z pewnością nikt nie chciałby doświadczyć sytuacji stłuczenia tak znaczącego i wartościowego odznaczenia. Produkty mogą mieć różnorodny kształt. Niektóre modele są wąskie i wysokie inne szersze i niższe. Każdy posiada solidną podstawę i idealnie kształtny, lśniący kielich.


Jak zbudowane są duże puchary Prestige Line?


Duże puchary Prestige Line wykonane są z różnych materiałów. W zależności od użytego do ich produkcji surowca ustalana jest cena. Od jego rodzaju zależy również waga pucharu, jego jakość oraz ilość i forma elementów dekoracyjnych.

 

Z czego zrobione są duże puchary?

Produkty Prestige Line to połączenie kilku rodzai surowców. Klasyczne puchary wykonane są w całości z metalu. Czasami jest on łączony z plastikiem i marmurem. Ten ostatni używany jest do stworzenia stabilnej podstawy. Plastik z kolei służy tworzeniu dowolnych elementów dekoracyjnych. Innym, bardziej wyrafinowanym rodzajem pucharów są puchary szklane lub wykonane z metalu z serii „ociekający luksusem”.

 

Duże puchary i ich dodatkowe elementy 

 

Elementami dodatkowo zdobiącymi puchar mogą być napisy na jego podstawie. Dostępne są dwie opcje. Grawer lub nadruk. W przypadku nadruku może być on w kolorze czarnym, białym lub w wersji kolorowej.

Dodatkową zaletą pucharów plastikowych są pojawiające się na nich kolorowe elementy. Wśród barw dominuje czerwień i błękit, co sprawia, że puchar nie traci na powadze, a wręcz przeciwnie staje się oryginalny, wyjątkowy i przyciągający uwagę. Kolorowe wzory znajdują się w różnych miejscach i w zależności od modelu są mniej lub bardziej widoczne.

Puchary Prestige Line

( ilość produktów: 38 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 1515 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-17
Wszystko tak jak powinno być. Jedynie przy wybieraniu paczkomatów nie było dostępnych wszystkich oraz mapa do wyboru była przeznaczona tylko do użytku developerskiego, a nie produkcyjnego.
2020-01-17
szybko sprawnie i rzetelnie - ocena5
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel