Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Puchary Prestige Line

... czytaj dalej

Puchary Prestige Line nagrodą dla zwycięzców w różnych dziedzinach życia

Puchary Prestige Line to wspaniałe potwierdzenie sukcesu, które dopasować można na każdą okoliczność. Ciekawy design, bogata kolorystyka oraz możliwość wykonania indywidualnego graweru to gwarancja, że trofea upamiętnić pozwolą każde ważne wydarzenie zarówno dla młodszych, jak i starszych zwycięzców. Szeroka gama pucharów z linii Prestige będzie wspaniałym wyróżnieniem zarówno dla konkursów i zawodów o charakterze sportowym, kulturalnym i hobbistycznym przyznanym indywidualnie oraz grupowo. 

Puchary metalowe

Metalowe puchary Tryumf to aż 36 niepowtarzalnych wzorów, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Do wyboru mamy tu kielichy otwarte oraz z przykrywką w wersji klasycznej bądź też rozbudowane o uchwyty lub skrzydła. Dostępne rozmiary to od 29 do aż 60 cm wysokości. Poszczególne modele pucharów dostępne są w wersji złotej, srebrnej lub mieszanej oraz z akcentami czerwieni, zieleni i błękitu. Trofea posiadają podstawę czarną, białą lub w odcieniach czerwieni i bordo.

Puchary plastikowe

Trofea plastikowe to świetny wybór dla najmłodszych zwycięzców. Mały ciężar pucharów pozwoli każdemu dziecku z łatwością wznosić je do góry i czerpać radość z odniesionego sukcesu. W gamie pucharów plastikowych z linii prestige odnajdziemy 6 modeli w wymiarach od 32.5 do 48 cm. Puchary te to otwarte kielichy w kolorze złota lub srebra oraz złota z motywem czerwieni i błękitu.

Puchary szklane 

Puchar szklany Tryumf Prestige Line to nieprzeciętne trofeum, które charakteryzuje nowoczesny design i elegancja w jednym. Tak stylowe wyróżnienie będzie idealne na okoliczności sportowe bądź kulturalne wyższej rangi oraz stanowić może wspaniałą ozdobę gabinetu niejednego człowieka biznesu. Ten piękny i wyjątkowy puchar wykonany z szkła w odcieniu zieleni dostępny jest w wymiarach 31, 36 lub 44 cm. Ozdobiony grawerem opisującym okoliczność wręczenia, stanowić będzie wspaniałą pamiątkę i wywoływać uśmiech na twarzy przez całe dalsze życie.

zwiń teskt
12
Sortuj po:
Wyświetl
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel