Wstążki do medali

 

Trofea sportowe, dostępne w ofercie sklepu sk-sport to różnorodność i najwyższa jakość produktów, zapewniających radość z otrzymanej nagrody w rozgrywkach sportowych. Wyjątkową pamiątką z udanej rywalizacji jest zdobycie medalu, który zawiśnie najpierw na szyi zawodnika, a następnie w widocznym miejscu w domu lub w szkole, jeśli zawodnik dumnie reprezentował swoją placówkę. Wstążki do medali są niezwykle istotnymi dodatkami, dzięki którym możemy nadać charakteru zdobytej nagrodzie.

 

Taśmy do medali dla laureatów zawodów sportowych

 

Organizatorzy sportowych zmagań, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, zobowiązani są do zapewnienia nagród dla najlepszych uczestników. W przypadku dzieci, często medale przyznawane są wszystkim uczestnikom rozgrywek, aby zachęcić do udziału w kolejnych zawodach, a tym samym promować zdrowy, sportowy tryb życia. Medal jest najlepszą nagrodą, z której sportowiec będzie dumny w chwili zdobycia go oraz za wiele lat, gdy z sentymentem spojrzy na nagrodę. Nie byłoby jednak medali dla zawodników bez tasiemek, które umożliwiają zawieszenie ich na szyjach zwycięzców. Taśmy do medali, dostępne są w ofercie w dwóch szerokościach. Do wyboru są tasiemki do medali o szerokości 11 mm lub 22 mmm, spośród których zaprezentować możemy wstążki do medali, dostępne w jednym kolorze lub modele dwukolorowe, biało czerwone lub biało zielone. Modele dwukolorowe dostępne są w dwóch szerokościach, taśmy do medali jednokolorowe natomiast są szerokości 22 mm.

 

Tasiemki do medali - jak dobrać wstążkę do rodzaju współzawodnictwa?

 

Tasiemki do medali, dostępne w barwach narodowych: biało czerwonych, odpowiednie będą do zawodów rangi państwowej lub dla dzieci, które zostaną zmotywowane powagą kolorystyki. Trofea, opatrzone barwami narodowymi stanowią podświadomie ogromną wartość dla każdego zdobywcy miejsca na podium zawodów. Wstążki do medali, dostępne w kolorystyce, odpowiadającej kolorowi nagrody, pięknie prezentują się podczas dekoracji oraz w galerii trofeów. Wyjątkowe, szerokie taśmy do medali robią ogromne, pozytywne wrażenie. Dzięki szerokim wstążkom medale prezentują się niezwykle. Praktycznie zszyte wstęgi w miejscu, pod którym zamocowano zawieszkę dla medalu sprawia, że wstążka będzie układała się idealnie. Praktyczna zawieszka umożliwi łatwe zamocowanie medalu do tasiemki. Dzięki znakomitej jakości materiałowi, z którego wykonano tasiemki do medali, możemy być pewni trwałości i odporności na zniszczenia. Wstążki do medali posiadają zróżnicowaną stylistykę, dzięki której można dopasować je do każdej uroczystości, tworząc wyjątkowe trofea dla zawodników.

Wstążki do medali

( ilość produktów: 1 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.77 / 5.00 2183 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-03-23
Szybka obsługa. Chusta świetna, porządne wykonanie.
2023-03-22
Otrzymałem to co zamówiłem, w ekspresowym tempie.
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel