Wklejki tematyczne do medali to ważny element każdej nagrody

Dzięki wklejkom tematycznym medale zyskują znaczenie, a osoba nagradzana bardziej cieszy się z odznaczenia. To właśnie wklejki do medali symbolizują osiągnięcie, które można wspominać. Wbrew pozorom, to nie materiał medalu ale właśnie wklejka budzi największe emocje w osobie nagradzanej. Zwłaszcza dzieci i młodzież zwrócą uwagę na obrazek, które zdobi medal. Ten obrazek będzie dla nich najważniejszy, jako symbol dyscypliny i zwycięstwa.

 

Personalizacja medalu, czyli wklejki do medali symbolizujące dyscyplinę

Spersonalizowany medal spodoba się każdemu nagradzanemu. Dostępne są wklejki do medali na awers, które doskonale prezentują się na powierzchni medalu. To wklejki do medali symbolizujące różne dyscypliny. Dzięki temu, można z łatwości stworzyć:

- medal dla biegacza
- medal dla pływaka
- medal dla tenisisty
- medal dla piłkarza
- medal dla kolarza
- medal dla koszykarza

Oprócz tego, dostępne są także medale dla wioślarzy, medale dla hokeistów, medal dla tancerzy, medale dla gimnastyczek, medale dla szachistów, medale dla narciarzy. Oprócz wymienionych medali, znaleźć można wiele innych naklejek. Wyróżnić można naklejki dla trenerów psów i gołębiarzy. Oferta jest bardzo szeroka! Na uwagę zasługują także naklejki symbolizujące zwycięstwo, bez względu na dyscyplinę. Przedstawiają one zazwyczaj znicz olimpijski i wieniec. Nagradzanym spodobają się też medale z cyferką, która oznacza zajęte miejsce. Numer 1 znaczy często więcej niż obrazek! Wszystko zależne jest od rodzaju rywalizacji, wieku uczestników i stopnia otrzymanego odznaczenia.Wklejki tematyczne do medali prezentują się estetycznie i są długotrwałe

Aluminiowe wklejki do medali z łatwością sklepiają się z metalem, nie odrywają się i nie są podatne na czynniki mechaniczne. Naklejki są idealnie dopasowane do kształtu medalu. Można ich użyć także do ozdobienia pucharu, jeśli posiada on miejsce na emblemat. Ponadto są bardzo różnorodne pod względem kolorystycznym. Dlatego naklejkę można dopasować do odcienia metalu, z którego został wykonany medal. Niezależnie od tego czy chodzi o medal złoty, srebro czy też brąz. Warto dobierać naklejkę i grafikę na wklejce względem oczekiwań nagradzanego. Dostępne są na przykład naklejki dla dziewczynek i chłopców lub naklejki odpowiednie dla każdego. Tak dobrana wklejka na medal pomoże utworzyć nagrodę, która rzeczywiście ucieszy zwycięzców! Wklejka aluminiowa pozostanie częścią medalu przez wiele lat. To bardzo ważny aspekt, warto więc wybierać wklejki tematyczne wykonane z tego materiału.

Wklejki do medali

( ilość produktów: 72 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 1515 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-01-17
Rewelacja polecam wszystkim
2020-01-17
Wszystko otrzymaliśmy zgodnie z zamówieniem, szkoda tylko, że ponad miesiąc od dnia zamówienia. Ponadto ok.
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel