Wyjątkowe nagrody - drewniane dyplomy


Jaka nagroda nada bardziej prestiżowego i ekskluzywnego charakteru organizowanym zawodom? Niecodziennym pomysłem z pewnością jest wręczenie drewnianego dyplomu, który zazwyczaj posiada indywidualny grawer. Taki rodzaj nagrody z pewnością zapadnie w pamięci wybranego.


Dyplomy drewniane

Każdy sportowiec, nawet ten początkujący, z pewnością nie raz w życiu otrzymał dyplom, który później często chowany jest głęboko w szufladzie lub szafce. W kulturze sportu dyplom jest nagrodą powszechną – oczywiście cieszy zawodnika, jednak nie jest on podobnie traktowany jak dyplom czy medal, które często są wystawiane w specjalnych gablotach w domowym czy szkolnym zaciszu. Warto więc dołożyć wszelkich starań by dyplom także był wyjątkowy – wystarczy wręczyć go w formie drewnianej. Indywidualny, nietuzinkowy i elegancki drewniany dyplom może okazać się strzałem w dziesiątkę dla każdego sportowca. Modele te mogą jednak zostać także podarowane w ramach podziękowań lub uznania, np. wręczone rodzicom na weselu czy urzędnikom podczas uroczystego wręczania nagród.


Dyplomy drewniane - rodzaje


Czym różnią się między sobą dyplomy drewniane? Z pewnością podkładem, z jakiego są wykonane. Może to być drewno dębowe lub jesionowe – kolorystyka od najjaśniejszych do najciemniejszych barw. Warto jednak pamiętać, że tylko szlachetne drewno jest w stanie wyglądać ekskluzywnie w połączeniu z grawerunkiem na mosiądzu lub aluminium. Należy wystrzegać się podkładów chociażby z MDF'u, który znacząco obniża jakość otrzymanego wyrobu.

Dyplomy drewniane można zamówić w różnych kształtach – od formy herbu, aż po ciekawe postaci drzewa lub po prostu okręgu i kwadratu. Jeżeli ktoś decyduje się na klasyczny kształt, może zdecydować się na kupno dodatkowego etui, które ma za zadanie ochraniać dyplom przed zalaniem czy po prostu uszkodzeniem mechanicznym.


Koszt drewnianych dyplomów

Choć drewniany dyplom jest dość ekskluzywną nagrodą, jego koszt wcale nie jest wysoki. Najtańsze modele można zakupić już od 25 zł – są to jednak produkty o nieco niższej jakości. Poleca się kupno dyplomów za około 30 – 45 zł: oczywiście powinna to być cena obejmująca dowolny grawer.

Dyplomy drewniane

( ilość produktów: 1 )
Zaufane Opinie IdoSell
4.75 / 5.00 1939 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-02
Dobra informacja na każdym etapie realizacji. Formy płatności i formy dostawy - jest z czego wybrać. Bardzo szybka realizacja.
2022-12-01
Wszystko zgodnie z opisem. Polecam !
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel