Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Wioślarz Kettler

... czytaj dalej

Szukają Państwo maszyny, która umożliwi wykonywanie efektywnych treningów aerobowych, cardio lub interwałowych? Zamierzają Państwo startować w zawodach, zgubić zbędne kilogramy, wyrzeźbić mięśnie i poprawić gospodarkę tlenową? Zapraszamy do sprawdzenia naszej bogatej oferty wioślarzy magnetycznych Kettler. Są to legendarne, znane na całym świecie maszyny do ćwiczeń aerobowych produkowane przez niemiecką firmę.

Czym jest wioślarz Kettler?

Wioślarz magnetyczny Kettler jest maszyną, która symuluje pracę, jaką wykonuje się podczas wiosłowania. Dzięki elektromagnetycznemu systemowi hamowania, ołożyskowanym siedzeniu na rolkach, a także manualnej regulacji obciążenia, wioślarz Kettler doskonale symuluje pracę, jaką wykonują profesjonalni wioślarze.

Wioślarz Kettler intensywnie angażuje podczas treningu niemal wszystkie mięśnie – głównie mięśnie ramion, pleców, barków, brzucha, pośladków, nóg oraz grzbietu. Dzięki komputerowi pokładowemu możliwe jest weryfikowanie postępów, ustawianie czasu i obciążenia podczas treningów, a także

sprawdzanie tętna. Dedykowana aplikacja Kettler doskonale sprawdza się także do indywidualnego planowania treningów. Wioślarz magnetyczny Kettler przeznaczony jest dla osób o masie ciała poniżej 150 kg.

Wioślarz magnetyczny Kettler – skuteczny i efektywny trening

Z racji intensywnego angażowania niemal całego ciała wioślarz Kettler to jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych maszyn dedykowanych ćwiczeniom aerobowym. Pozwala równomiernie ćwiczyć wszystkie duże i małe grupy mięśniowe, bez negatywnych skutków dla stawów i kości.

Oferujemy Państwu bogatą ofertę wioślarzy magnetycznych Kettler, dopasowanych do każdego budżetu, możliwości i stopnia zaawansowania osoby ćwiczącej. Znajdą u nas Państwo zarówno profesjonalne maszyny, jak i wioślarze dedykowane mniej doświadczonym sportowcom.

Zachęcamy do kontaktu oraz składania zapytań. Nasi pracownicy w miarę możliwości odpowiedzą na Państwa pytania, służą radą przy podejmowaniu zakupowej decyzji i chętnie pomogą na każdym etapie współpracy.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel