Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Orbitreki Spokey

... czytaj dalej

Orbitrek magnetyczny Spokey


Dla każdego z Państwa, kto preferuje ćwiczenia typu fitness polecamy orbitrek Spokey dostępny w ofercie naszego sklepu. Jest to urządzenie, które w ostatnim czasie jest coraz częściej wybierane zamiast rowerków lub bieżni. Powód jest nader prosty – większa efektywność, zwiększona wydajność, szybsze i sprawniej osiągnięte zamierzone efekty, jakimi są redukcja tkanki tłuszczowej i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Orbitreki to wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy maja ochotę ćwiczyć w domu - bezpiecznie i komfortowo. Orbitrek magnetyczny Spokey to 3 urządzenia w jednym - bieżnia, rower i stepper. Nowoczesny sprzęt pozwala samemu kontrolować treningi i dobierać je według chęci i możliwości, nie obciążając przy tym stawów.

Orbitrek Spokey - zalety

W trakcie wykonywania ćwiczeń na orbitreku Spokey jest zaangażowana znacznie większa liczba poszczególnych mięśni, zaś redukcja tkanki tłuszczowej jest zdecydowanie bardziej efektywna. Niewątpliwie ogromnym atutem wykonywania treningu na orbitreku magnetycznym Spokey jest również forma ich wykonywania. Stawy nie zostają aż tak bardzo obciążane jak w czasie wykonywania ćwiczeń na bieżni. Jest to z całą pewnością idealne rozwiązanie dla każdego z Państwa, kto chce efektywnie wypracować sobie mięśnie w niemalże wszystkich partiach ciała, jak również lubi trenować w domowym zaciszu, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz i bez dojazdu na siłownię lub do klubu fitness.

Zachęcamy Państwa do zakupu orbitreku Spokey także z uwagi na wysoką jakość wykonania i zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w tej kategorii.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel