Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Orbitrek Insportline

... czytaj dalej

Orbitrek Insportline


Regularne wykonywanie ćwiczeń bardzo dobrze wpływa na nasze zdrowie, utrzymanie kondycji fizycznej, jak również pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie i redukują poziom stresu. Najlepsze są te rodzaje ćwiczeń, które angażują niemalże wszystkie partie naszego ciała do wytężonej pracy. Dlatego też polecamy Państwu dostępny w naszej ofercie orbitrek Insportline, który jest wysokiej jakości sprzętem sportowym, wykonanym z idealnie dobranych i niezwykle trwałych materiałów.

Orbitrek Insportline

Ponadto ćwiczenia wykonywane na orbitreku z całą pewnością świetnie wpłyną na sylwetkę i samopoczucie każdego z Państwa. Jest to wysoce nowoczesny sprzęt z wykorzystaniem najbardziej nowoczesnych technologii, przy czym tak naprawdę w żadnym stopniu nie zatracił swojej funkcjonalności. Wielką zaletą jest również zamontowany ekran, który został zaprojektowany jako bardzo czytelny – dla osoby w każdym wieku, i są na nim wyświetlane wszystkie najważniejsze dane, jakie tylko są potrzebne w czasie wykonywania ćwiczenia, takie jak ilość spalonych kalorii, przebyty dystans czy też prędkość ćwiczenia.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dostępną u nas ofertą orbitreków Insportline i zakupu sprzętu o najlepszej jakości.

 

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel