Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Bieżnie Spokey

... czytaj dalej

Bieżnie Spokey


Zapewne dla każdego z Państwa bieganie stanowi jedną z najlepszych form relaksu i ćwiczeń. Jednak pogoda często uniemożliwia wyjście na zewnątrz, dlatego też świetnym wyjściem są dostępne w naszej ofercie bieżnie Spokey, które doskonale sprawdzają się nie tylko na siłowni i w klubach fitness, ale również w domu, nie zabierając zasadniczo zbyt wiele miejsca w przestrzeni domowej, zaś jej użytkowanie jest niezwykle komfortowe.

Bieżnie Spokey

Niewątpliwie ogromną zaletą jest dobrze przygotowane programowanie bieżni, które jest niebywale proste w obsłudze i posiada wiele dostępnych trybów. Można zatem wybrać spokojniejszą opcję, jaką jest powolny bieg, trucht, bądź sprint. Istnieje również możliwość ustawienia bieżni pod kątem, co przypomina bieg pod górkę - możliwości te są bardzo szerokie. Każdy z Państwa może dostosować tryb bieżni Spokey do swoich potrzeb i oczekiwań, jak również dokonywać swobodnie zmiany trybu w trakcie wykonywania treningu, co także nie sprawia większych trudności. Programowanie to jest niebywale proste, zaś poszczególne dane wyświetlające się na ekranie są czytelne i ułatwiają kontrolowanie codziennego treningu.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie sklepu.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel