Hurtownia sportowa SK-Sport - twoje stroje i dresy piłkraskie
178590144(pn-pt: 8-16:00, sob: 8-12:00)

Bieżnie Insportline

... czytaj dalej

Bieżnie Insportline


Coraz częściej wielu spośród Państwa decyduje się na ćwiczenia w domowym zaciszu. Jest to rzecz jasna spowodowane głównie brakiem czasu, ale i niewątpliwą zaletą tej opcji jest swobodna możliwość wyboru czasu i formy ćwiczeń, jak również brak konieczności dojazdu do siłowni, czy też innego klubu fitness. W naszej ofercie mamy dostępne bieżnie Insportline, które idealnie sprawdzą się w warunkach domowych - nie zajmują one dużo miejsca w przestrzeni domu.

Bieżnie Insportline

Niewątpliwymi zaletami, które posiadają bieżnie Insportline jest możliwość ustawienia różnych trybów biegania, w zależności od potrzeb, jak również to, że są niemalże niesłyszalne, co jest szczególnie istotne w warunkach domowych. Ponadto posiadają wbudowany ekran z dostępnymi danymi odnośnie prędkości, aktualnie ustawionego trybu, przebytej odległości, jak również liczbie spalonych kalorii. Jest to sprzęt idealny do domowego użytku, dla każdego członka rodziny, który chce dbać o swoją formę i kondycję fizyczną, jak również zdrowie – w końcu bieganie to świetny trening cardio, dzięki któremu można czuć się zdrowo i rześko.

 

Polecamy bieżnie Insportline dostępne w ofercie naszego sklepu dla każdego, kto lubi uprawiać biegać w domowym zaciszu.

zwiń teskt
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności
Zamknij
pixel